Pozwól sobie podarować radość
z dobrze przeprowadzonej kampanii marketingowej

Klinika Złotowska dr Kubasik


Złotowska 63

60-189 Poznań

Numer telefonu: 607229933

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Ginekomastia Poznań


Krótki opis firmy Ginekomastia Poznań

Nowoczesna klinika oferuje zabieg usunięcia przerośniętego gruczołu piersiowego występującego u mężczyzn. Podnosi on jakość życia pacjenta. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym w poznańskim gabinecie. Ginekomastia spowodowana jest zaburzeniami hormonalnymi. Może się do niej przyczynić również otyłość. Klinika zajmuje się problemami, jakimi są ginekomastia właściwa (przyrost tkanki gruczołowej) i lipomastia (nagromadzenie tkanki tłuszczowej). Mogą się do niej udać pacjenci, u których wystąpiło połączenie obu wariantów.

Specjaliści w klinice zadbają o przywrócenie pacjentowi pożądanego wyglądu klatki piersiowej. Mężczyznom, którzy chcieliby polepszyć efekty zabiegu, polecane są Radiosurg - Pelleve i dermabrazja.

Osoby pragnące skorzystać z usług kliniki, mogą umówić się na wizytę drogą telefoniczną lub mailową. Dane do kontaktu znajdą na stronie klinikazlotowska.pl. Zapoznają się na niej z pełną ofertą. Obejmuje ona również m.in. chirurgiczną korektę nosa i plastykę brzucha.

Inne firmy niedaleko

Di Selentino

Kopanina 54, Poznań

Wizytówka >

Wolka 24 Hurt

Nadrzeczna 7C, Wólka Kosowska

Wizytówka >