Pozwól sobie podarować radość
z dobrze przeprowadzonej kampanii marketingowej

CapitalBook


Tenisowa 8

02-602 Warszawa

Numer telefonu: 533496436

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Wojciech Sumliński


Krótki opis firmy Wojciech Sumliński

Jeśli ktoś chce być na bieżąco informowany o nowościach wydawniczych i aktualnych promocjach księgarni online, powinien zapisać się do firmowego newslettera. Każdy, kto to zrobi, otrzyma 10% rabatu na pierwsze zakupy. CapitalBook specjalizuje się w sprzedaży książek o tematyce historyczno-patriotycznej. Prezentowana firma prowadzi też własne wydawnictwo.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się książki publicystów i dziennikarzy śledczych, takich jak Wojciech Sumliński – autor wielu śmiałych teorii, który lubi zaskakiwać i prowokować opinię publiczną. Jego seria „Niebezpieczne związki” wzbudziła sporo kontrowersji, ale też zyskała grono wiernych czytelników, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne części cyklu. Książki można kupić pojedynczo lub w atrakcyjnym cenowo pakiecie.

Autorzy zainteresowani współpracą z prezentowanym wydawnictwem, mogą zadzwonić lub napisać e-mail i w załączniku przesłać plik tekstowy ze swoją twórczością. Dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej.

Inne firmy niedaleko

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina 26, Warszawa

Wizytówka >

Smak Dzieciństwa

Farysa 37b, Warszawa

Wizytówka >