Pozwól sobie podarować radość
z dobrze przeprowadzonej kampanii marketingowej

Centrum Stomatologiczne Curodental


Okopowa 7

80-819 Gdańsk

Numer telefonu: 58 301 21 61

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Ortodonta Gdańsk


Krótki opis firmy Ortodonta Gdańsk

Klinika stomatologiczna prezentująca swą ofertę na  stronie internetowej curodental.com jest miejscem, w którym świadczone są usługi dla dzieci i dorosłych. Można zdecydować się w tym gabinecie, między innymi, na leczenie kanałowe, usunięcie zębów (w tym także ósemek), wstawienie implantów, czy też wybielanie. Wybór świadczeń jest bardzo duży. 

W gabinecie w Gdańsku przyjmuje również ortodonta. Jest to specjalista, który zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem i korygowaniem nieprawidłowości w układzie zgryzu i pozycji zębów oraz szczęk. Głównym celem ortodoncji jest zapewnienie pacjentowi zdrowego i estetycznego uśmiechu.

Pierwszym krokiem jest dokładna diagnoza i ocena układu zgryzu i zębów pacjenta. To obejmuje badania kliniczne, analizę i zdjęcia rentgenowskie. Ortodonta opracowuje plan leczenia, który może wykorzystywać różne metody i aparaty ortodontyczne, takie jak stałe, ruchome, czy też specjalistyczne nakładki, które zakładane są, na przykład, tylko na noc. Możliwości jest bardzo wiele.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Inne firmy niedaleko

Drukarnia Amicus

Miła 19 , Skórcz

Wizytówka >

"MEDAMI" Teresa Derebecka

Starowiejska 45, Gdynia

Wizytówka >