Pozwól sobie podarować radość
z dobrze przeprowadzonej kampanii marketingowej

Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz


Pankiewicza 1

00-696 Warszawa

Numer telefonu: 22 243 48 37

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Adwokat prawo karne Warszawa


Krótki opis firmy Adwokat prawo karne Warszawa

Mieszkając w bloku, pewnie nie raz byłeś świadkiem hałasów dochodzących zza ściany. Nauczyłeś się nie reagować, aż w końcu doszło to tragedii. Brzmi znajomo? Osoby będące ofiarą przemocy domowej mogą uzyskać pomoc prawną, kontaktując się m.in. z kancelarią ze strony adwokatkkm.pl w Warszawie. Adwokat, który tam pracuje, prawo karne zna od podszewki, czerpiąc wiedzę m.in. z kodeksu karnego, kodeksu postępowania karnego czy kodeksu karnego wykonawczego. 

Jeśli zatem żyjesz w poczuciu ciągłego zagrożenia, bo Twój mąż znęca się nad Tobą psychicznie i fizycznie a niekiedy dochodzi nawet do przemocy na tle seksualnej, zgłoś sprawę na policję i podejmij odpowiednie kroki prawne. To niewątpliwie trudna sytuacja, ale zmuszanie drugiej osoby do podjęcia współżycia wbrew jej woli równa się z gwałtem, co z kolei regulują przepisy kodeksu karnego. 

Jednym z miejsc, gdzie można znaleźć pomoc, jest ww. kancelaria. Możesz skorzystać z doświadczenia prawników, którzy świadczą profesjonalne doradztwo na każdym etapie postępowania, a także pomoc w zrozumieniu trudnych zagadnień prawniczych w toku sprawy. 

Inne firmy niedaleko

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina 26, Warszawa

Wizytówka >

Smak Dzieciństwa

Farysa 37b, Warszawa

Wizytówka >

HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

Pelikanów 31/33, Warszawa

Wizytówka >