Pozwól sobie podarować radość
z dobrze przeprowadzonej kampanii marketingowej

KRYSZTAŁ Spółka Jawna Jadwiga Burzej, Krzysztof Burzej


Mickiewicza 3

34-100 Wadowice

Numer telefonu: 511 374 951

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.dbamokregoslup.pl - Pas ortopedyczny


Krótki opis firmy https://www.dbamokregoslup.pl - Pas ortopedyczny

W obecnych czasach wiele osób narzeka na bóle pleców. Często są one wynikiem siedzącego trybu życia. Zbyt mało ruchu i przybieranie niewłaściwej pozycji ciała podczas wypełniania obowiązków w pracy (garbienie się przy biurku) sprzyja pojawianiu się zwyrodnień kręgosłupa.

W sklepie internetowym działającym na stronie dbamokregoslup.pl można nabyć pas ortopedyczny lędźwiowy. Jego działanie ma na celu poprawę jakości życia stosujących go osób. Stabilizuje on mięśnie. Pozwala też utrzymać prawidłową postawę. Wzmacnia lędźwiowy odcinek kręgosłupa. Może śmiało po niego sięgnąć osoba pracująca fizycznie, a także zawodowy kierowca, który wiele czasu spędza za kółkiem samochodu.

W sklepie dostępne są różne modele pasów. Warto je przetestować, ponieważ istnieje możliwość bezproblemowego zwrotu towaru, gdyby zakupiony produkt nie spełnił oczekiwań. To oznacza, że klient nic nie ryzykuje, za to może wiele zyskać. Na powyższej stronie online dostępne są również poduszki i materace ortopedyczne idealne dla osób narzekających na poranne bóle kręgosłupa.

Inne firmy niedaleko

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane 1C, Zakopane

Wizytówka >

Caterin Group

Jana Pawła II 188, Kraków

Wizytówka >

OneCredit.pl

Osiedle Centrum A 2 87, Kraków

Wizytówka >